O nas

Jesteśmy dumni z tego, że pomagamy
polskim firmom w pozyskiwaniu źródeł finansowania.
Z przyjemnością obserwujemy firmy, które dzięki naszej pomocy
weszły na wyższy poziom rozwoju.

wizja firmy

Koordynacja działań i zaangażowanie podmiotów z grupy pozwala dostarczać kompleksowe rozwiązania zarówno dla dużych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Oferują one szeroki wachlarz możliwości i narzędzi. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług w najwyższym standardzie i uzyskiwanie ponadprzeciętnych efektów.

Oferta jest odzwierciedleniem najnowszych trendów oraz potrzeb rynku - dostarczanie skutecznych rozwiązań finansowych, podatkowych i prawnych dla firm. Zarządzanie grupą kapitałową i usługi doradcze, które obejmują kompleksowe planowanie strategiczne z uwzględnieniem potrzeb, możliwości, szans, zagrożeń i potencjału konkretnej firmy oraz wybór optymalnego modelu finansowania rozwoju, bieżących zobowiązań i projektów.

skontaktuj się
Jesteśmy firmą niezależną od instytucji finansowych,
dzięki temu koncentrujemy się na budowaniu długotrwałych,
opartych na zaufaniu, relacji z naszymi klientami i partnerami.
o nas

Od 2016 roku informujemy Państwa o najatrakcyjniejszych produktach finansowych z szerokiego wachlarza branż dostępnych na polskim rynku, również nieruchomości.

Singa Biznes jest firmą niezależną od jakichkolwiek instytucji finansowych, dzięki temu z wielu produktów finansowych, które posiadamy możemy przedstawić te najbardziej odpowiadające Państwa oczekiwaniom.

Rozmowa, to
najważniejsze narzędzie
naszej pracy

skontaktuj się

Stały monitoring
podstawą zaufania

Ciągłe pozyskiwanie
nowych projektów

Selekcja projektów

Oferta dla osób prywatnych

przejdź do oferty

Oferta dla firm

przejdź do oferty

kontakt

Departament Sprzedaży

ul. L. Narbutta 30, 02-541 Warszawa

GODZINY PRACY
pon. – czw.: 8.15-17.00
pt.: 8.15-16.00

Singa Biznes Sp. z o.o.

ul. L. Narbutta 30
02-541 Warszawa

KRS 0000641033

NIP 7010622126

skontaktuj się z nami

Podaj imię i nazwisko.
Podaj telefon kontaktowy.
Podaj poprawny adres e-mail.

Zapoznałem/am się i akceptuję wszystkie zgody i oświadczenia.

Zgoda na marketing produktów i usług własnych. (zobacz pełną treść) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Singa Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która jest administratorem danych, moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług Singa Biznes Sp. z o.o., w tym na profilowanie w tych celach. Zapoznałam/em się z Klauzulą informacyjną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne jednak niezbędne w celu marketingu produktów i usług Singa Biznes Sp. z o.o., poprzez bezpłatną konsultację. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres: kontakt@singabiznes.pl. (zwiń) Pole jest wymagane.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. (zobacz pełną treść) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Singa Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych drogą elektroniczną w postaci wiadomości e-mail na wskazany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail. Wyrażenie zgody jest niezbędne w celu przedstawienia indywidualnej oferty produktów i usług drogą elektroniczną. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres: kontakt@singabiznes.pl. (zwiń) Pole jest wymagane.

Zgoda na wykorzystywanie telefonu w celu marketingu produktów i usług własnych. (zobacz pełną treść) Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Singa Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest niezbędne w celu przedstawienia indywidualnej oferty produktów i usług drogą telefoniczną. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres: kontakt@singabiznes.pl.(zwiń) Pole jest wymagane.

Zgoda na udostępnianie danych osobowych do podmiotów powiązanych. (zobacz pełną treść) Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Singa Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która jest administratorem danych, moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu kontaktowym do podmiotów powiązanych z Singa Biznes Sp. z o.o. oraz przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu produktów i usług tych podmiotów, w tym na profilowanie w tych celach. Podmiotami powiązanymi z Singa Biznes Sp. z o.o. są: Marshal Lion Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Marshal Lion Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie, Marshal Lion Księgowość Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Marshal Lion Pożyczki Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Marshal Lion Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres: kontakt@singabiznes.pl. (zwiń)

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem wkrótce.

Singa Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. L. Narbutta 30, 02-541 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000641033, REGON 365625591, NIP 7010622126, której kapitał zakładowy wynosi 50.000,00 zł (opłacony w całości).